Wypożyczalnie rowerów

WYPOŻYCZALNIE ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH I SPRZĘTU SPORTOWEGO GŁUSZYCA

Nasza wypożyczalnia gwarantuje Dobrą jakość wypożyczonego sprzętu aby można było miło bezpiecznie i przede wszystkim aktywnie spędzić czas z rodziną lub znajomymi zwiedzając piękne krajobrazy.

Kontakt to wypożyczalni
Adres: Bohaterów Getta 13, 58-340 Głuszyca
Telefon: 888 873 402

SCHRONISKO GÓRSKIE PTTK ZYGMUNTÓWKA

Zapraszamy do wypożyczalni rowerów górskich które mieści się w Schronisko górskie PTTK Zygmuntówka
w górach Sowich. Dysponujemy rowerami elektrycznymi jak i tradycyjnymi .
Rowery można wypożyczyć na miejscu ewentualni możemy również pod wskazany adres w górach sowich.

Kontakt to wypożyczalni
Tel.602848481
E-mail: kontakt@schroniskozygmuntówka.pl
Strona: gorysowie.pl

EBIKE – GÓRY SOWIE

Rzeczka 26
58-320 Walim

tel. +48 536-068-772
email: info@ebikegorysowie.pl
www.ebikegorysowie.pl

Wypożyczalnia – Ebike -Góry Sowie – więcej niż rower!

Nasza wypożyczalnia mieści się w samym sercu Gór Sowich w miejscowości Rzeczka. Wieś jest położona w Dolinie Walimki przy drodze lokalnej Walim – Nowa Ruda. Rozciąga się między Walimiem a Sokolcem na odcinku około 3 km wzdłuż potoku Walimki płynącego Doliną Walimki, która oddziela główny masyw Wielkiej Sowy (1015 m n.p.m.) i Małej Sowy (972 m n.p.m.) od Masywu Włodarza z Włodarzem (811 m n.p.m.) i Sokoła (862 m n.p.m.). Miejscowość znana z walorów turystycznych i znakomitych warunków do uprawiania narciarstwa z malowniczo położonymi wyciągami narciarskimi. To tu w latach 70. dzięki przedsiębiorstwu ze Świdnicy (Ś.F.U.P. – Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych) uruchomiono pierwsze urządzenie w Polsce do sztucznego naśnieżania. W zasadzie większość budynków pełni funkcje wypoczynkowe (pokoje, kwatery, pensjonaty lub prywatne domki letniskowe). Pomiędzy Rzeczką, a Walimiem w zboczach góry Ostra znajduje się również jeden z siedmiu kompleksów sztolni wybudowanych przez Niemców podczas II wojny światowej w ramach programu „Olbrzym” (niem. Riese). Militarny kompleks „Sztolnie podziemnej fabryki hitlerowskiej” o tajemniczym przeznaczeniu jest udostępniony do zwiedzania.

Jeśli nurtują ciebie pytania w stylu:

  • rodzinna, komfortowa i dłuższa wycieczka rowerowa z dziećmi? Z naszymi e-rowerami jak najbardziej!
  • zdobycie Małej i Wielkiej Sowy na rowerze ? Z naszymi e-rowerami dasz radę!
  • Zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych ? Tak, dzięki wspomaganiu elektrycznemu przemierzysz komfortowo całą trasę!
  • a może MTB, adrenalina, wyjazd i zjazd z Kalenicy (964m.np.m)? To też jest możliwe z naszymi e-rowerami!

Nieważne że pod górkę, że daleko, że nie ma asfaltu, z naszymi e-rowerami dacie radę. Nawet Ci, którzy nie jeżdżą często na rowerze poczują radość ze zdobycia szczytu lub przejechania dużej odległości. Dzięki naszym wspomaganym elektrycznie rowerom każdy z Was poczuje się jak mistrz kolarstwa górskiego i zdobędzie szczyty wcześniej dla niego niedostępne, pokona górskie szlaki do tej pory dla niego nieosiągalne.

Oczywiście e-bike nie zastąpi Was w 100% i da Wam radość ze zdobywania gór. To od Was będzie zależeć jak bardzo siłę mięśni wspomaga  silnik elektryczny, macie do wyboru kilka trybów wspomagania. (Ecko, Tour, EMTB, Turbo)

Co ważne nasze e-rowery, a także profesjonalni przewodnicy odkryją dla Was tę niepowtarzalną przygodę z górami w przyjazny i atrakcyjny sposób, czy to poprzez wyprawy kilkugodzinne, jednodniowe czy wielodniowe. Podczas nich zostaniecie przeszkoleni z jazdy rowerem eMTB, poznacie przyrodę, historię i tradycję regionu.

Oferujemy rowery najwyższej jakości niemieckiej firmy Univega z centralnymi silnikami Bosch Performance Line CX. Do dyspozycji naszych klientów rowery Univega: e-Summit 1.0 oraz e-Vision sky 2.0 w rozmiarach S,M,L.

Dzwoń i rezerwuj, czeka Cię niezapomniana przygoda!!!

Następnie wsiądźcie na rower, odkrywajcie góry i czerpcie przyjemność z jazdy. Ale uwaga. Te rowery i to szaleństwo zaraża. Bawcie się dobrze w strefie MTB Sudety.

PM BIKE EKSPERTS

Centrum Rowerowe
Polna 14
57-215 Srebrna Góra

Wypożyczalnia prowadzona jest przez PM Bike Eksperts. Do dyspozycji klientów są rowery marki Kellys, które można testować na trasach Enduro i innych szlakach rowerowych Strefy MTB Sudety.

Szybka jazda krętą ścieżką w zróżnicowanym terenie to prawdziwy sprawdzian zarówno umiejętności kolarza jak i jakości roweru. Dlatego też Dział Rozwoju Produktu rowerów Kellys korzysta z doskonale zaprojektowanych i przygotowanych tras enduro podczas prac nad nowymi modelami. Teraz każdy ma możliwość przetestowania wybranych modeli rowerów marki Kellys w wymagających warunkach.

www.pmbike-experts.pl
www.facebook.com/PM-Bike-Experts-446305108899297

Marek Janikowski
tel. +48 509 464 477
E-mail: marektuiteraz@gmail.com

Piotr Kurczab
tel. +48 725 780 232
E-mail: piotrkurczab@wp.pl

Adres do korespondencji:
Robotnicza 2
57-200 Ząbkowice Śląskie

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW GÓRSKICH GŁUSZYCA | GÓRY SOWIE

ul. Sudecka 1, 58-340 Głuszyca
(przy Agroturystyce Pod Ostoją)

Rower pozwala poznać świat z zupełnie innej perspektywy. Wsiadasz na rower i coś czego nie zauważało się jadąc samochodem, staje się powodem zachwytu właśnie dlatego, że zostało dostrzeżone podczas jazdy na dwóch kółkach. Czy to las, czy to szosa, rower ma w sobie niezwykłą moc dostarczania wrażeń i pozytywnych emocji. Szczególnie w górach…

I tu Was właśnie zabieramy. W Góry Sowie, Suche i Wałbrzyskie. Sudety Środkowe w pełnej krasie, ze swoimi różnorodnymi trasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i niezwykłą historią, która wyposażyła nasze okolice w prawdziwe perełki warte poznania.

Startujemy z Głuszycy, jednej w najlepszych rowerowych miejscówek w Polsce. To tutaj w pocie czoła kolarze zmagają się na najtrudniejszych etapach górskich wyścigów. To tutaj, wiele lat temu powstała Strefa MTB Głuszyca, aby kilka lat później, idąc krok dalej i zapraszając do współpracy inne gminy, zacząć budować Strefę MTB Sudety – aktualnie największy system tras rowerowych w Polsce. To tutaj znajduje się Tour de Głuszyca – jedyna polska trasa, którą Magazyn Bike wskazał, jako jedną z dziesięciu na świecie, którą trzeba przejechać. To tutaj, niezależnie od pory roku, zawsze na ulicach spotka się rowerzystów. I to tutaj, nawet jak jesteś początkującym adeptem kolarstwa, znajdziesz dla siebie trasy, których przejechanie da Ci ogrom frajdy i zadowolenia. Tak to już u nas jest. Każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu jak może być inaczej, gdy wokół samej Głuszycy jest 150 km oznakowanych tras, a w całej Strefie aż ponad pół tysiąca. Tylko brać rower i jechać.

Jeśli przyjedziecie tu któregoś razu, staniecie rano w drzwiach i zaczniecie przyglądać się szykującym do wyjazdu rowerzystom, to już będziecie wiedzieć, dlaczego właśnie tutaj jest Wypożyczalnia. Rowerowy klimat w takie poranki unosi się w powietrzu. I warto w tą rowerową przygodę zapraszać innych. Więc zapraszam! Przyjeżdżajcie i wyjeżdżajcie w góry! Odpoczynek pierwsza klasa.

www.rowerygluszyca.pl
www.facebook.com/rowerygluszyca

Tel.:  +48 690 611 870
E-mail: rowerygluszyca@gmail.com

DOBRAINTEGRACJA.PL

58-260 Bielawa
Wolności 55

Wypożyczalnia rowerów górskich w Sudetach Środkowych w stolicy Gór Sowich Bielawie. Na miejscu największa w Polsce sieć górskich tras rowerowych Strefy MTB Sudety o długości ponad 500 km. Dodatkowo sporo podgórskich, łatwiejszych tras idealnych na rowery trekkingowe.  Dowozimy rowery na terenie gór i na zamówienie całej Polski.

Posiadamy dobrej klasy rowery górskie marek: Cannodale, Merida, Giant, Price, MTB Rockrider i rowery dla dzieci i młodzieży a także rowery trekkingowe.

www.dobraintegracja.pl
www.facebook.com/dobraintegracja

Ryszard Syskowski
E-mail: rysiek@dobraintegracja.pl
tel. 533 300 564

Dorota Lewko
E-mail: dorota@dobraintegracja.pl
tel. 533 300 563