Wypożyczalnie rowerów

PM BIKE EKSPERTS

Centrum Rowerowe
Polna 14
57-215 Srebrna Góra

Wypożyczalnia prowadzona jest przez PM Bike Eksperts. Do dyspozycji klientów są rowery marki Kellys, które można testować na trasach Enduro i innych szlakach rowerowych Strefy MTB Sudety.

Szybka jazda krętą ścieżką w zróżnicowanym terenie to prawdziwy sprawdzian zarówno umiejętności kolarza jak i jakości roweru. Dlatego też Dział Rozwoju Produktu rowerów Kellys korzysta z doskonale zaprojektowanych i przygotowanych tras enduro podczas prac nad nowymi modelami. Teraz każdy ma możliwość przetestowania wybranych modeli rowerów marki Kellys w wymagających warunkach.

www.pmbike-experts.pl
www.facebook.com/PM-Bike-Experts-446305108899297

Marek Janikowski
tel. +48 509 464 477
E-mail: marektuiteraz@gmail.com

Piotr Kurczab
tel. +48 725 780 232
E-mail: piotrkurczab@wp.pl

Adres do korespondencji:
Robotnicza 2
57-200 Ząbkowice Śląskie

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW GÓRSKICH GŁUSZYCA | GÓRY SOWIE

Głuszyca Górna
Graniczna 8
(przy Agroturystyce „Pograniczna”)

Rower pozwala poznać świat z zupełnie innej perspektywy. Wsiadasz na rower i coś czego nie zauważało się jadąc samochodem, staje się powodem zachwytu właśnie dlatego, że zostało dostrzeżone podczas jazdy na dwóch kółkach. Czy to las, czy to szosa, rower ma w sobie niezwykłą moc dostarczania wrażeń i pozytywnych emocji. Szczególnie w górach…

I tu Was właśnie zabieramy. W Góry Sowie, Suche i Wałbrzyskie. Sudety Środkowe w pełnej krasie, ze swoimi różnorodnymi trasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i niezwykłą historią, która wyposażyła nasze okolice w prawdziwe perełki warte poznania.

Startujemy z Głuszycy, jednej w najlepszych rowerowych miejscówek w Polsce. To tutaj w pocie czoła kolarze zmagają się na najtrudniejszych etapach górskich wyścigów. To tutaj, wiele lat temu powstała Strefa MTB Głuszyca, aby kilka lat później, idąc krok dalej i zapraszając do współpracy inne gminy, zacząć budować Strefę MTB Sudety – aktualnie największy system tras rowerowych w Polsce. To tutaj znajduje się Tour de Głuszyca – jedyna polska trasa, którą Magazyn Bike wskazał, jako jedną z dziesięciu na świecie, którą trzeba przejechać. To tutaj, niezależnie od pory roku, zawsze na ulicach spotka się rowerzystów. I to tutaj, nawet jak jesteś początkującym adeptem kolarstwa, znajdziesz dla siebie trasy, których przejechanie da Ci ogrom frajdy i zadowolenia. Tak to już u nas jest. Każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu jak może być inaczej, gdy wokół samej Głuszycy jest 150 km oznakowanych tras, a w całej Strefie aż pół tysiąca. Tylko brać rower i jechać.

Wyjeżdżamy z położonej przy czerwonym szlaku Strefy MTB Sudety, Agroturystyce Pograniczna. Jeśli przyjedziecie tu któregoś razu, staniecie rano w drzwiach i zaczniecie przyglądać się szykującym do wyjazdu rowerzystom, to już będziecie wiedzieć, dlaczego właśnie tutaj jest Wypożyczalnia. Rowerowy klimat w takie poranki unosi się w powietrzu. I warto w tą rowerową przygodę zapraszać innych. Więc zapraszam! Przyjeżdżajcie i wyjeżdżajcie w góry! Odpoczynek pierwsza klasa.

www.rowerygluszyca.pl
www.facebook.com/rowerygluszyca

Tel.:  +48 690 611 870
E-mail: rowerygluszyca@gmail.com

DOBRAINTEGRACJA.PL

58-260 Bielawa
Wolności 55

Wypożyczalnia rowerów górskich w Sudetach Środkowych w stolicy Gór Sowich Bielawie. Na miejscu największa w Polsce sieć górskich tras rowerowych Strefy MTB Sudety o długości ponad 500 km. Dodatkowo sporo podgórskich, łatwiejszych tras idealnych na rowery trekkingowe.  Dowozimy rowery na terenie gór i na zamówienie całej Polski.

Posiadamy dobrej klasy rowery górskie marek: Cannodale, Merida, Giant, Price, MTB Rockrider i rowery dla dzieci i młodzieży a także rowery trekkingowe.

www.dobraintegracja.pl
www.facebook.com/dobraintegracja

Ryszard Syskowski
E-mail: rysiek@dobraintegracja.pl
tel. 533 300 564

Dorota Lewko
E-mail: dorota@dobraintegracja.pl
tel. 533 300 563