Sponsorzy i nagrody

Kilka słów o Strefie MTB Sudety

Strefa MTB Sudety to największy i najszybciej rozwijający się system górskich tras rowerowych w Polsce, który jest odpowiedzią na szybko rosnący trend aktywnego spędzania czasu wolnego.

Budowany jest nieustannie od 2013 roku przez profesjonalny i zaangażowany zespół, który z rozmachem wprowadza nową jakość i rozwiązania, znane z najlepszych światowych regionów rowerowych. Pełny obraz projektu definiują zróżnicowane trasy (w tym singeltrack’s), infrastruktura przyjazna rowerzystom oraz certyfikacja obiektów noclegowych, gastronomicznych i usługowych. Strefa MTB Sudety to także emocje i rywalizacja w uwielbianej przez zawodników i kibiców serii wyścigów o Puchar Strefy MTB Sudety. Wiedza, pasja i energia, w połączeniu z unikatową naturą, sprawiają że Strefa MTB Sudety to najlepsze miejsce dla fanów kolarstwa górskiego. Bez względu na wiek czy posiadane umiejętności. Za 2016 rok Strefa MTB Sudety została uhonorowana przez Polską Organizację Turystyczną Wyróżnieniem w konkursie zwanym „Turystycznym Oscarem” za najlepszy produkt turystyczny a także będące w Strefie Trasy Enduro Srebrna Góra otrzymały tytuł nadawany przez Rowerowe Podhale najlepszych tras enduro w Polsce.

Od 2018 roku wspólnie z Kaczmarek Electric MTB organizujemy na obszarze Strefy MTB Sudety etapówkę pn. Epicka Czwórka.

Co otrzymuje Sponsor Pucharu Strefy MTB Sudety?

  1. Promocja za pośrednictwem nośników Strefy MTB Sudety:
  • Rekomendację swoich produktów na stronie www
  • wzmianki na kanałach social media facebook i instagram
  • placement na materiałach zdjęciowych w codziennej komunikacji
  • lokowanie w oficjalnej komunikacji Pucharu
  • sampling materiałów promocyjnych podczas Pucharu Strefy
  1. Marketing szeptany w środowisku pasjonatów kolarstwa górskiego, możliwość nawiązania ,,sztamy prasowej’’ oraz partnerstwo przy okazji organizowania eventów specjalnych.

Kto jest odbiorcą końcowym? 

Rekomendacja płynąca za pomocą Pucharu Strefy MTB Sudety skierowana jest przede wszystkim do precyzyjnie określonej i gwałtownie rosnącej grupy docelowej – pasjonatów kolarstwa górskiego (oraz wszystkich rodzajów kolarstwa) odwiedzających Strefę MTB Sudety.

W 2016 roku liczba rowerzystów na szlakach przekroczyła 25 000, dając tym samym kolarstwu górskiemu pierwsze miejsce pod względem liczebności uczestników, wśród wszystkich grup zainteresowań odwiedzających tereny Gór Sowich i Suchych.

Za pomocą marketingu zintegrowanego budujemy zaangażowanie również w internecie. Nasza strona www generuje kilkaset tysięcy odsłon rocznie, w mediach społecznościowych odnotowujemy stały przyrost liczby fanów a nasze treści zamieszane są w wielu mediach o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.

Wyżej wspomniana grupa docelowa charakteryzuje się bardzo dużym zaangażowaniem, zasobnością portfela na poziomie minimum średnim oraz sporym współczynnikiem systematyczności w swoich działaniach. Wszystkie te czynniki przekładają się bezpośrednio na zachowania rynkowe/zakupowe, które oprócz wzrostu rozpoznawalności i umacniania wizerunku są bezapelacyjnymi korzyściami płynącymi z dołączenia do grona Sponsorów Pucharu Strefy MTB Sudety.

WIN WIN WIN, czyli dlaczego warto? 

Przy budowaniu programu sponsorskiego Pucharu Strefy MTB Sudety przyświecał nam cel identyczny do głównego celu budowania całej Strefy MTB Sudety: utworzenie produkty wysokiej jakości z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych w projekt.

To właśnie to zaangażowanie i kompleksowość działań przyczynia się do osiągnięcia sytuacji WIn Win Win, czyli trzy razy zwycięstwo, dla każdej z trzech zaangażowanych stron:

  • Sponsorzy otrzymują wartościową promocję w grupie docelowej, do które precyzyjnie i z ogromnym zasięgiem dociera Strefa MTB Sudety
  • Strefa MTB Sudety jako marka otrzymuje kolejny element podnoszący atrakcyjność i konkurencyjność  całego projektu będącego kompleksową atrakcją turystyczną
  • Odbiorcy końcowi (rowerzyści/klienci) otrzymują profesjonalny produkt aktywnej turystyki wraz z wiarygodną rekomendacja usług na obszarze Strefy MTB Sudety, które są dla nich gwarancją udanej i pełnowartościowej wizyty w regionie.

Co zrobić aby zostać Sponsorem Pucharu Strefy MTB Sudety?

To proste, podpisać z nami Umowę sponsorską.

Scott

Staropolanka

Lincoln Electric

K2 – Salon rowerowo-sportowy

Powiat dzierżoniowski

Fenwicks

Dolny Śląsk

An Medical

Nagrody Pucharu Strefy MTB Sudety 2019:

Zobacz pełną listę nagród