Partnerzy

Bikeresort Broumovsko

Region położony bezpośrednio przy Strefie MTB Sudety, po czeskiej stronie gór. Oferuje znane z maratonów trasy MTB i „cyklotrasy”, czyli trasy dla rowerów trekingowych. Ponadto na Broumovsku spotkacie niezwykłe zabytki i rezerwaty skalne oraz znane popularne w Polsce czeskie specjały 🙂

Bikeresort Broumovsko jest partnerem Strefy MTB Sudety.

 

m-singl banner_cr

sample1_cr 42_cr

unnamed

http://www.bikeresort.cz/

 

Centrum TMT

CENTRUM TMT  to autoryzowane salony sprzedaży i serwisy marek: Skoda i Opel, obecne na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku. Czas długoletniej działalności, nabyte doświadczenie i aktywna współpraca z czołowymi koncernami światowych marek lokuje Centrum TMT wśród rzetelnych i godnych zaufania partnerów biznesowych, co podkreślają m.in. zdobyte nagrody:

  • Diament Forbes
  • Najlepszy Salon Skoda na Dolnym Śląsku wg. tygodnika Auto Świat
  • Rzetelna Firma wg. Dziennika Gazety Prawnej

Wysokiej klasy, nowoczesne salony sprzedaży i serwisy Centrum TMT zlokalizowane są w województwie Dolnośląskim (Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów). Kadra pracowników na bieżąco uczestniczy w szkoleniach motoryzacyjnych, podnosząc swoje kwalifikacje, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie i spełniać oczekiwania Klienta, który zgodnie z założeniami firmy, jest zawsze w centrum uwagi.

s1 s2

 

 

 

 

 

 

 

 

http://centrumtmt.com.pl/